Seria płotów 2011

Lista produktów

 poprzedni | następny 
  Malaga

Płoty boazeryjne to najwyższej jakości drewniane ogrodzenie na rynku. Jest nie tylko pięknym wykończeniem twojego ogrodu ale przede wszystkim solidnym ogrodzeniem twojej działki. Firma ANDREWEX jako jedyna na Polskim rynku poddaje drewno procesowi suszenia, eliminując wszelkie wady takie jak: pękanie i wykręcanie się drewna.
Ogrodzenie z rodziny MALAGA to najnowsza seria płotów w ofercie firmy ANDREWEX. Płot boazeryjny z rodziny MALAGA wykonany jest z listew boazeryjnych umieszczonych w stabilnej, mocnej ramie. Dzięki zastosowaniu elementów wykonanych ze stali nierdzewnej ogrodzenie typu MALAGA jest niepowtarzalne w swojej klasie. Jego niewątpliwym atutem jest niepowtarzalny wzór oraz różnorodność wymiarów, dzięki czemu stworzymy nietuzinkowe otoczenie naszej posiadłości. Zabezpieczony przez lakierowanie trójwarstwowe oraz utwardzony – będzie spełniał swoją funkcję przez wiele lat.© ANDREWEX, Drewno klejone warstwowo, Drewno klejone, Konstrukcje drewniane created by online24.pl

zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.