Ogrodzenia z drewna

 lista od 1 do 0
z wszystkich 0 produktów


Ogrodzenia z drewna – alternatywa w kierunku natury….


Kto z nas nie marzy o ogrodzie, w którym można zregenerować swoje siły po ciężkim dniu pracy. Moda na drewno, moda na naturę w ogrodzie przychodzi do nas bardzo dużymi krokami z zachodu. Macie Państwo pomysł na ogrodzenie, altanę albo taras? Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego:
www.sklep.andrewex.com.pl


W Polsce rynek produktów z drewna jest bardzo szeroki i zróżnicowany. Klient otrzymuje do dyspozycji bardzo wiele produktów o bardzo zróżnicowanej jakości a tym samym trwałości zakupionego produktu.


Produkty firmy ANDREWEX są zweryfikowane przez szeroką rzeszę użytkowników z całej Europy. Trafiają do klientów o gustach tradycyjnych oraz modernistycznych. Największą jednak przewagą produktów firmy ANDREWEX jest to, że poprzez proces suszenia, jakiemu jest poddawane drewno przed przystąpieniem do właściwego procesu obróbki, następuje eksploracja wad powstających podczas wysychania . Już na tym etapie zostają wyeliminowane wady drewna które powstają w wyniku wysychania drewna. Możemy z całą śmiałością powiedzieć iż jest to ewenement na skalę krajową a nawet europejską.
Dla stylu i jakości naszych produktów zaprzestaliśmy używania zszywek. Używamy wszędzie gdzie to możliwe sztyftów, które pozostawiają tylko niewielki otworek nie niszcząc tym samym misternie wykonanych rowków i zaokrągleń. Aby w czasie użytkowania jakość powierzchni nie została zaburzona żadnymi zaciekami z rdzewiejących łączników, dla Państwa wygody używamy wyłącznie łączników wykonanych z ze stali nierdzewnej.
Połączenia stolarskie wykorzystane w konstrukcji naszych produktów niosą w sobie doświadczenia pokoleń stolarzy rzemieślników. Doświadczenie oraz nowa technologia powodują, że oddajemy w Państwa ręce produkty o bardzo dobrych cechach wytrzymałościowych oraz trwałościowych. Dodatkowo w celu poprawienia stabilności całej konstrukcji płotów oraz aby podkreślić ich wyjątkową jakość na każdym z łączeń czopowych zastosowano dodatkowo wkręty nierdzewne.
Oferuje Państwu produkty wykończone standardowo przy użyciu impregnatów solnych. Znamy wszyscy ten zielony kolor impregnacji bezchromowych. Firma ANDREWEX aby wyjść naprzeciw potrzebą swoich klientów oraz aby silniej zaakcentować przewagę swoich produktów na tle konkurencji wprowadziła do sprzedaży nowy system wykańczania powierzchni swoich produktów poprzez zastosowanie trzywarstwowego systemu koloryzującego produkt. Na chwile obecną dostępne są dwa kolory Mahoń oraz Pinia, ale mając już dopracowaną technologię nic nie stoi na przeszkodzie aby zastosować inne kolory, zgodne z trendami obowiązującymi na rynku.
Elementy łukowe pozyskujemy wykorzystując technologię klejenia warstwowego. Technologia pamiętająca początki produkcji sklejki nie została zastąpiona do tej pory niczym nowym. Bardzo duży postęp nastąpił natomiast w dziedzinie chemii przemysłowej. Wykorzystujemy jej zdobycze aby oddać Państwu produkt na który możemy udzielić nawet 10 letniej gwarancji.
Na rynku sprzedaży ogrodzeń można znaleźć produkty z różnych półek cenowych. Przed wyborem proponuję zastanowić się dwa razy czy stać Państwa jeszcze na zakupy tanich produktów. Przydatny kalkulator porównujący produkty wykonane z mokrego drewna z produktami wykonanymi z suszonego drewna znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:
www.sklep.andrewex.com.pl

 

Zapraszamy na www.sklep.andrewex.com.pl

© ANDREWEX, Drewno klejone warstwowo, Drewno klejone, Konstrukcje drewniane created by online24.pl

zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.